Hızlı, Profesyonel Ve Güvenilir Bir Servis Deneyimi İçin Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Inspiron 3576 Tamiri

 

 

Mavi ekran sorunu ve yavaş çalışma sorunu ile gelen Dell Inspiron 3576 model notebook, arıza tespiti yapıldıktan sonra bilgisayarın hard disk inin arızalı olduğu için cihazın yavaş çalıştığı ve mavi ekran hatası verdiği kullanıcıya belirtildi. Kullanıcı yapılacak işlemlere oany vermesinin ardından bilgisayarına HDD değişimi ve Windows kurulumu yapıldı. Müşteri daha uygun fiyata bilgisayarını yaptırmak için içindeki 1 TB HDD yerine 500 GB HDD takılmasını istedi. Bilgisayarın gerekli parça değişimi ve Windows kurulumu yapıldıktan sonra kullanıcısına teslim edildi.

 

Eğer bilgisayarınızda mavi ekran, donma, yavaş çalışma gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız hard diskinizin bozuk olma ihtimali vardır. Bu tarz sıkıntılar yaşadığınızda hemen bir teknik servise gitmenizi tavsiye ederiz yoksa mavi ekran hatasıyla karşılaşabilir veya hard disk inizin içindeki bilgilerinizi tamamen kaybetme ihtimaliniz olabilir.

7 Temmuz 2018 Dell Teknik Servis , , ,
About Maksimum WEB

Maksimum WEB Master. BİZ; 2010 yılından bu yana başta sağlık sektörü olmak üzere web site yazılım-tasarım-içerik üretimi -SEO-sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama konularında hizmet veren deneyimli bir ekibiz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat