Hızlı, Profesyonel Ve Güvenilir Bir Servis Deneyimi İçin Bizi Arayın 0212 217 00 05

Dell DCR74 Notebook Lcd Ekran

Dell DCR74 15.6″ Notebook Lcd Ekran Özellikleri

Lcd Ekran Adı: Dell DCR74
Lcd Ekran Boyutu: 15.6″
Lcd Aydınlatması: slimled
Lcd Yüzeyi: Parlak
Lcd Çözünürlüğü: 1366 X 768
Dell Notebook Ekran

Dell DCR74 Notebook Lcd Ekran

Dell DCR74 Ekranı Stok Durumu

İncelemiş olduğunuz Dell DCR74 Notebook Lcd Ekranı ile ilgili stok durumu yukarıda fiyat bilgisinin üst tarafında belirtilmiştir. “Stokta Var” ibaresi kullandığımız tüm ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Hafta içi 17:30, Cumartesi günleri 13:30 a kadar almış olduğunuz bütün ürünlerin aynı gün içerisinde Kargoya teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Dell DCR74 Lcd Ekran Kalitesi

Servis olarak size önermiş olduğumuz bu ürün, Açılmamış Jelatininde, tüm yurtdışı testlerinden geçirilmiş ve Dell DCR74 ile uyumlu A+ Kalite orjinal üründür. Bu Lcd Ekranı diğer ürünlerle kıyaslarken A+ Kalite olduğunu ve kıyaslayacağınız ürünün Refurbished (Yenilenmiş) ürün olmadığını kontrol etmenizi öneririz.

Dell DCR74 Lcd Panel Garanti Bilgileri

Servisimizden alacağınız Dell DCR74 Notebook Ekranı tarafınıza Faturası Kesilmiş olarak ulaşacak ve Fatura tarihinden itibaren 1 yıl garantili olacaktır. Farklı firmalardan alınan faturasız ürünlerin hiçbir resmi garantisi olmadığı unutulmamalıdır.

Dell DCR74 Ekranı Uyumluluk Bilgileri

Şuan incelemiş olduğunuz Dell DCR74 Notebook Ekranının cihazınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için model karşılaştırması yapabilirsiniz. Eğer cihazınızın modeli ya da Ekranınızın Kodu bu ürünle aynı ise ürününüz cihazınıza uyacaktır. Tereddüt yaşamanız durumunda sitemizde ki Online Destek kısmında Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tereddütünüzü giderebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra dahi herhangi bir uyumsuzluk ya da ürünün beğenmeme gibi bir durumda ürünü iade edebilir ve paranızı sorgusuz geri alabilirsiniz.

Etiketler

Dell DCR74 Ekran

Dell DCR74 Lcd Panel

Dell DCR74 Notebook Ekran

Dell DCR74 Lcd Ekran

Dell DCR74 Camı

Dell DCR74 Laptop Ekran

Dell DCR74 Notebook Ekranı

Dell DCR74 Notebook Lcd Paneli

Dell DCR74 Notebook Camı

Dell DCR74 Notebook Ekran değişimi

50Daha Kaliteli Adaptör
2Kat Daha Uzun Ömürlü
11 Renk Seçeneği
213Memnun Kullanıcı

Sipariş Formu

  • 9 + 93 =

[/vc_column]

WhatsApp chat