Hızlı, Profesyonel Ve Güvenilir Bir Servis Deneyimi İçin Bizi Arayın 0212 217 00 05

Dell NSK-LA001 Notebook Klavye

Dell NSK-LA001 Notebook Klavyesi Özellikleri

Klavye Adı: Dell NSK-LA001
Klavye Rengi: Siyah
Klavye Tuş Dizilimi: Q
Klavye Dili: TR
Klavye Kalitesi: A+ KALİTE ORJİNAL ÜRÜN
Garanti Süresi: 1 YIL
Dell Notebook Klavye

Dell NSK-LA001 Notebook Klavye

Dell NSK-LA001 Klavye Stok Durumu

İncelemekte olduğunuz Dell NSK-LA001 Notebook Klavyesi ile ilgili stok durumu yukarıda fiyat bilgisinin üst tarafında belirtilmiştir. “Stokta Var” ibaresi kullandığımız tüm ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Hafta içi 17:30, Cumartesi günleri 13:30 a kadar almış olduğunuz bütün ürünlerin aynı gün içerisinde Kargoya teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Dell NSK-LA001 Notebook Klavye Ürün Kalitesi

Servis olarak size önermiş olduğumuz bu klavye, Orjinal ve tüm yurtdışı testlerinden geçirilmiştir. Orjinal olan bu Klavyenin diğer klavyelerden farkı, Tuş üretiminde kullanılan ham madde kalitesi ve Tuş üzerinde bulunan harflerin baskı kalitesindeki farklılıktır. Orjinal klavye kullandığınızda hiç bir zaman tuşların üzerindeki harflerin silinmediğini farkedeceksiniz.

Dell NSK-LA001 Tuş Takımı Garanti Bilgileri

Servisimizden alacağınız Dell NSK-LA001 Notebook Klavyesi tarafınıza Faturası Kesilmiş olarak ulaşacak ve Fatura tarihinden itibaren 1 yıl garantili olacaktır. Farklı firmalardan alınan faturasız ürünlerin hiçbir resmi garantisi olmadığı unutulmamalıdır.

Dell NSK-LA001 Klavyesi Uyumluluk Bilgileri

Şuan incelemiş olduğunuz Dell NSK-LA001 Notebook Klavyesinin cihazınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için model karşılaştırması yapabilirsiniz. Eğer cihazınızın modeli ya da Yedek Parçanızın Kodu bu ürünle aynı ise ürününüz cihazınıza uyacaktır. Tereddüt yaşamanız durumunda sitemizde ki Online Destek kısmında Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tereddütünüzü giderebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra dahi herhangi bir uyumsuzluk ya da ürünün beğenmeme gibi bir durumda ürünü iade edebilir ve paranızı sorgusuz geri alabilirsiniz.

Etiketler

Dell NSK-LA001 Klavyesi

Dell NSK-LA001 Tuş Takımı

Dell NSK-LA001 Klavye Tamiri

Dell NSK-LA001 Klavye değişimi

Dell NSK-LA001 Notebook Klavyesi

Dell NSK-LA001 Notebook Tuş Takımı

Dell NSK-LA001 Notebook Klavye

Dell NSK-LA001 Notebook Klavye Arızası

Dell NSK-LA001 Notebook Klavye değişimi

50Daha Kaliteli Adaptör
2Kat Daha Uzun Ömürlü
11 Renk Seçeneği
213Memnun Kullanıcı

Sipariş Formu

  • 7 + 73 =

Call Now Button
WhatsApp chat