Hızlı, Profesyonel Ve Güvenilir Bir Servis Deneyimi İçin Bizi Arayın 0212 217 00 05

Dell P28F Notebook Lcd Ekran

Dell P28F 15.6″ Notebook Lcd Ekran Özellikleri

Lcd Ekran Adı: Dell P28F
Lcd Ekran Boyutu: 15.6″
Lcd Aydınlatması: slimled
Lcd Yüzeyi: Parlak
Lcd Çözünürlüğü: 1366 X 768
Dell Notebook Ekran

Dell P28F Notebook Lcd Ekran

Dell P28F Ekranı Stok Durumu

İncelemiş olduğunuz Dell P28F Notebook Lcd Ekranı ile ilgili stok durumu yukarıda fiyat bilgisinin üst tarafında belirtilmiştir. “Stokta Var” ibaresi kullandığımız tüm ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Hafta içi 17:30, Cumartesi günleri 13:30 a kadar almış olduğunuz bütün ürünlerin aynı gün içerisinde Kargoya teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Dell P28F Lcd Ekran Kalitesi

Servis olarak size önermiş olduğumuz bu ürün, Açılmamış Jelatininde, tüm yurtdışı testlerinden geçirilmiş ve Dell P28F ile uyumlu A+ Kalite orjinal üründür. Bu Lcd Ekranı diğer ürünlerle kıyaslarken A+ Kalite olduğunu ve kıyaslayacağınız ürünün Refurbished (Yenilenmiş) ürün olmadığını kontrol etmenizi öneririz.

Dell P28F Lcd Panel Garanti Bilgileri

Servisimizden alacağınız Dell P28F Notebook Ekranı tarafınıza Faturası Kesilmiş olarak ulaşacak ve Fatura tarihinden itibaren 1 yıl garantili olacaktır. Farklı firmalardan alınan faturasız ürünlerin hiçbir resmi garantisi olmadığı unutulmamalıdır.

Dell P28F Ekranı Uyumluluk Bilgileri

Şuan incelemiş olduğunuz Dell P28F Notebook Ekranının cihazınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için model karşılaştırması yapabilirsiniz. Eğer cihazınızın modeli ya da Ekranınızın Kodu bu ürünle aynı ise ürününüz cihazınıza uyacaktır. Tereddüt yaşamanız durumunda sitemizde ki Online Destek kısmında Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tereddütünüzü giderebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra dahi herhangi bir uyumsuzluk ya da ürünün beğenmeme gibi bir durumda ürünü iade edebilir ve paranızı sorgusuz geri alabilirsiniz.

Etiketler

Dell P28F Ekran

Dell P28F Lcd Panel

Dell P28F Notebook Ekran

Dell P28F Lcd Ekran

Dell P28F Camı

Dell P28F Laptop Ekran

Dell P28F Notebook Ekranı

Dell P28F Notebook Lcd Paneli

Dell P28F Notebook Camı

Dell P28F Notebook Ekran değişimi

50Daha Kaliteli Adaptör
2Kat Daha Uzun Ömürlü
11 Renk Seçeneği
213Memnun Kullanıcı

Sipariş Formu

  • 9 + 46 =

[/vc_column]

WhatsApp chat