Hızlı, Profesyonel Ve Güvenilir Bir Servis Deneyimi İçin Bizi Arayın 0212 217 00 05

Dell XPS 15Z Notebook Lcd Ekran

Dell XPS 15Z 15.6″ Notebook Lcd Ekran Özellikleri

Lcd Ekran Adı: Dell XPS 15Z
Lcd Ekran Boyutu: 15.6″
Lcd Aydınlatması: slimled
Lcd Yüzeyi: Parlak
Lcd Çözünürlüğü: 1366 X 768
Dell Notebook Ekran

Dell XPS 15Z Notebook Lcd Ekran

Dell XPS 15Z Ekranı Stok Durumu

İncelemiş olduğunuz Dell XPS 15Z Notebook Lcd Ekranı ile ilgili stok durumu yukarıda fiyat bilgisinin üst tarafında belirtilmiştir. “Stokta Var” ibaresi kullandığımız tüm ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Hafta içi 17:30, Cumartesi günleri 13:30 a kadar almış olduğunuz bütün ürünlerin aynı gün içerisinde Kargoya teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Dell XPS 15Z Lcd Ekran Kalitesi

Servis olarak size önermiş olduğumuz bu ürün, Açılmamış Jelatininde, tüm yurtdışı testlerinden geçirilmiş ve Dell XPS 15Z ile uyumlu A+ Kalite orjinal üründür. Bu Lcd Ekranı diğer ürünlerle kıyaslarken A+ Kalite olduğunu ve kıyaslayacağınız ürünün Refurbished (Yenilenmiş) ürün olmadığını kontrol etmenizi öneririz.

Dell XPS 15Z Lcd Panel Garanti Bilgileri

Servisimizden alacağınız Dell XPS 15Z Notebook Ekranı tarafınıza Faturası Kesilmiş olarak ulaşacak ve Fatura tarihinden itibaren 1 yıl garantili olacaktır. Farklı firmalardan alınan faturasız ürünlerin hiçbir resmi garantisi olmadığı unutulmamalıdır.

Dell XPS 15Z Ekranı Uyumluluk Bilgileri

Şuan incelemiş olduğunuz Dell XPS 15Z Notebook Ekranının cihazınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için model karşılaştırması yapabilirsiniz. Eğer cihazınızın modeli ya da Ekranınızın Kodu bu ürünle aynı ise ürününüz cihazınıza uyacaktır. Tereddüt yaşamanız durumunda sitemizde ki Online Destek kısmında Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek tereddütünüzü giderebilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra dahi herhangi bir uyumsuzluk ya da ürünün beğenmeme gibi bir durumda ürünü iade edebilir ve paranızı sorgusuz geri alabilirsiniz.

Etiketler

Dell XPS 15Z Ekran

Dell XPS 15Z Lcd Panel

Dell XPS 15ZNotebook Ekran

Dell XPS 15Z Lcd Ekran

Dell XPS 15Z Camı

Dell XPS 15Z Laptop Ekran

Dell XPS 15Z Notebook Ekranı

Dell XPS 15Z Notebook Lcd Paneli

Dell XPS 15Z Notebook Camı

Dell XPS 15Z Notebook Ekran değişimi

50Daha Kaliteli Adaptör
2Kat Daha Uzun Ömürlü
11 Renk Seçeneği
213Memnun Kullanıcı

Sipariş Formu

  • 7 + 24 =

[/vc_column]

WhatsApp chat