Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Kocaeli

dell servis kocaeli

Bizler Dell Servis Kocaeli olarak, Dell kullanıcılarının garantisi geçmiş ürünlerine teknik servis hizmeti sunmaktayız. 2010′ dan beri hizmet verdiğimiz bu sektörde, kullanıcılarımızın yaşamış olduğu cihaz problemlerine  yıllardır bünyemizde barındırdığımız deneyimli personelimizle kalıcı çözüm imkanı sağlıyoruz.

Dell Kocaeli Servis adıyla arızalı cihazınızı onarmak adına yaptığımız her işlem garanti altında işlem görmektedir. Sorunlu cihazınızı servisimize elden teslim edebilir veya Kocaeli’nde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarını kullanarak cihazları bize ulaştırabilirsiniz. Servis personelimizin sizinle kurduğu iletişim ile ilk tespiti yapıp sonrasında onarım işlemi için kurduğumuz laboratuvarımızda işlem planı yapılır. Onarım yaparken ekibimiz aynı arızanın tekrar meydana gelmemesi hedefinde çözüm üretir. Onarımın yapılmasıyla  size teslim edilmeden önce son olarak ekip liderimiz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra ürün sahibine cihaz teslimi yapılır.

Cihazınıza kendi yaptığınız müdahaleler geri dönüşü olmayan daha büyük sorunlara neden olabilir. Yaşadığınız problem ne olursa olsun düşünmeden Kocaeli Dell Servise başvurabilirsiniz. İrtibata geçmek için iletişim panomuzu kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank