Hızlı, Profesyonel Ve Güvenilir Bir Servis Deneyimi İçin Bizi Arayın 0212 217 00 05

Dell Bilişim Ürünleriniz İçin Yedek Parça Merkezi

Orjinal Parça

Bilgisayar, notebook, all in one, telefon ve tablet cihazlarınız için orjinal yedek parçalarını sitemiz’den satın alabilirsiniz. Stokta görünmeyen aradığınız yedek parçalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Anında Teslimat

İhtiyacınız olan orjinal yedek parçalar stoğumuzda mevcutsa hiç beklemeden aradığınız orjinal parçaya ulaşabilirsiniz. Stoğumuzda bulunmayan yedek parçalar yasal çerçeveler içerisinde anında teslim edilir.

3 Yıl Garanti

Servisimizden alınan yedek parçalar 3 yıl garanti altında teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya satış sonrası destek için mail atabilirsiniz.

Dell Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Klavye35

Dell cihazlarınız için orjinal klavyeleri inceleyebilirsiniz. Dell marka cihazlara uygun klavye modellerini servisimizde bulabilirsiniz.

Ekran32

Tüm Dell cihazlarınız için lcd ekranlara göz atabilirsiniz. Dell marka tüm cihazlara uygun orjinal LCD ekran modellerini servisimizde bulabilirsiniz.

Batarya34

Dell cihazlarınız için orjinal bataryalara buradan ulaşabilirsiniz. Bozulmuş, eskimiş ve orjinal olmayan bataryalarınızdan kurtulun.

Adaptör35

Dell cihazlarınız için orjinal adaptörlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dell cihazlara uygun adaptör modellerini servisimizde bulabilirsiniz.

Call Now Button
WhatsApp chat