Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Ataköy Dell Servis

Bilgisayarları her geçen gün daha büyük yükler beklemektedir. Gün geçtikçe gelişen teknolojiler ile birlikte artan veriler ve sistem gereksinimleri ile birlikte çok daha kaliteli görüntüler ve çok daha yüksek ekran kartı gibi donanımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Ataköy Dell Servis bilgisayarlarınızın sistem ve donanım yükseltmeleri konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Ataköy Dell ServisAtaköy Dell Teknik Destek Hizmeti

Tüm müşterilerimizin bilgisayarlarına vermiş olduğumuz değer, kendi bilgisayarlarımıza verdiğimiz değerden fazladır. Dell Servisi Ataköy olarak sizlere her zaman en kaliteli ve kalıcı hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Bilgisayarlarınızdan uzun süredir şikayetçiyseniz ve sürekli aynı sorunları çıkartıp durduğunu düşünüyorsanız bizimle kalıcı çözümleri bulabilirsiniz. Her zaman birinci sırada müşteri memnuniyetini ve sağlıklı performanslı bilgisayarları hedeflemekteyiz. Dell Servis Ataköy ile iletişime geçerek uzman ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sitemizdeki iletişim formu ile ekiplere sorular sorarak yanıt alabilir yada telefon ve whatsapp ikonları ile telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Daha Hızlı Bilgisayarlar, Daha Sağlıklı ve Daha Performanslı Kullanımlar

Bir bilgisayarın sağlıklı ve uzun ömürlü olması için donanımlarının temiz ve sağlığı çalışan soğutma sisteminin olması gerekmektedir. Kirli toz birikmiş fanlar ile rahat hava alışverişi yapamayan bilgisayarlarda içerideki sıcak hava kolaylıkla dışarıya atılmazken içeriye de serin hava alamamaktadır. Bu sebepten dolayı aşırı ısınarak donanımların ömrü kısalmakta. Ataköy Dell Servisi ile birlikte bilgisayarlarınızı detaylı bakım temizlik yaptırdığınızda son vidasına kadar temizlenen bilgisayarlara aynı zamanda termal macun yenilemesi yapılmaktadır.

Yorum Yap

blank
blank