Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Sınırsız Orjinal Yedek Parça

Bilgisayar, Notebook, All in one  için orijinal adaptör, batarya, klavye, anakart, LCD ekran, dokunmatik ekran vb. yedek parçaları  sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Ekibimizden yedek parça hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…

Orjinal Parça

Dell marka bilgisayar, notebook, all in one, telefon ve tablet cihazlarınızın orijinal yedek parçalarını sitemiz üzerinden garantili olarak satın alabilir stokta olmayan yedek parçalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anında Teslimat

İhtiyacınız olan orijinal yedek parçalar stoğumuzda mevcutsa hiç beklemeden aradığınız orjinal parçaya ulaşabilirsiniz. Çok fazla ürün arasından aradığınızı bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Destek için bize ulaşabilirsiniz.

3 Yıl Garanti

Dell Servis’ten aldığınız yedek parçalar 3 yıl garantili olarak tarafınıza teslim edilir. Satın Aldığınız ürün veya ürünlerle ilgili destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dell Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Dell Fan10

Dell Fan cihazlarınız için orijinal Dell Fanlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dell cihazlara uygun Fan modellerini servisimizde bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen bize ulaşın.

Dell Menteşe10

Dell Menteşe cihazlarınız için orijinal Dell Menteşelere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dell cihazlara uygun Menteşelerin modellerini servisimizde bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen bize ulaşın.

Dell Anakart10

Dell Anakart cihazlarınız için orijinal Dell Anakartlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dell cihazlara uygun Anakartların modellerini servisimizde bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen bize ulaşın.

Dell üst Kasa10

Dell üst Kasa cihazlarınız için orijinal Dell üst kasalara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dell cihazlara uygun üst kasaların modellerini servisimizde bulabilirsiniz. Bulamadığınız modeller için lütfen bize ulaşın.

Dell Klavye35

Dell Klavye cihazlarınız için orjinal klavyeleri inceleyebilirsiniz. Dell marka cihazlara uygun klavye modellerini servisimizde bulabilirsiniz.

Dell Ekran32

Dell Ekran cihazlarınız için lcd ekranlara göz atabilirsiniz. Dell marka tüm cihazlara uygun orjinal LCD ekran modellerini servisimizde bulabilirsiniz.

Dell Batarya34

Dell Batarya cihazları için orijinal bataryalara buradan ulaşabilirsiniz. Bozuk, eski ve orijinal olmayan bataryaları değiştirebilirsiniz.

Dell Adaptör35

Dell Adaptör cihazlarınız için orjinal adaptörlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dell cihazlara uygun adaptör modellerini servisimizde bulabilirsiniz.

blank
blank