Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Ayazağa Dell Servis

Açılmayan ve uzun yıllar rafa kaldırılmış bilgisayarlarınızı yeniden hareketlendirmek ister misiniz? Ayazağa Dell Servis bilgisayarlarınıza yeniden hayat vermeyi ve hatta performanslı birer bilgisayar haline getirmeyi teklif ediyor sizlere. Arıza tespit işlemlerinden sonra yapılacak işlemlerin bilgisini, bilgisayar sahibine verdikten sonra müşteri tarafından onay verilirse hiç gecikmeden onarım bakım değişim işleri başlatılır.

Ayazağa Dell ServisAyazağa Dell Teknik Destek Hizmeti

Bilgisayar ilk teslim alındığı andan itibaren korumamız altındadır. Özel korumalı kutularda çevre etkenlerinden zarar görmesi engellenir. Koruma altında yapılacak olan işlemleri ve sonrasında sahibine teslim edilmeyi bu kutularda bekler. Dell Servisi Ayazağa ile birlikte bilgisayarlarınızı yenilemek sizlere bambaşka bir bilgisayar kullanıyormuş hissi veren bilgisayara dönüştürmenizi sağlar.

Bilgisayarlarınızın sorunları hakkında uzman ekiplerimizden detaylı bilgi almak için Dell Servis Ayazağa ile sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. iletişim formu sayesinde sorularınızı ekiplerimize ileterek cevap alabilir yada telefon whatsapp ikonlarından iletişime geçebilirsiniz.

Daha Sağlık ve Performanslı Bilgisayarlara Dönüştürelim

Arızalı yada kırık vb. tüm parçalarını yenilediğimiz bilgisayar için sonraki işlem donanım testleridir. Tüm donanım bileşenleri tek tek test edilir ve temizlenir. Performansları gözden geçirilen donanımlarda herhangi bir sorun algılanır yada performans düşüklüğüne yol açacak bir şey bulunur ise, onarım yada yedek parçası ile değişim önerilir. Tüm  işlemlerden sonra işletim sistemi de yenilenen bilgisayarlar son bir kez tüm donanımlarını maksimum performans seviyesinde test edilir. Ayazağa Dell Servisi tarafından onay verildiğinde ise artık teslim etmeye hazırdır.

Yorum Yap

blank
blank