Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Dell Inspiron 3567 Servisi

Çok ağır çalışan ve zaman zaman donmalar gözlenen Dell Inspiron 3567 modeline ait notebook Dell teknik servisimizce  tamir ve bakımları tamamlanarak 2 yıl garantiyle teslim edilmiştir. Yapılan incelemeler sonucunda cihazın düzenli bakımının aksatıldığı, iç kısım ve fan bölümünün tozla kaplandığı görüldü. Kullanıcıya ait yedeklenmemiş önemli bilgiler ve dosyalar olan notebookun hard diskinde arıza tespit edildi. Uygulanan hard disk değişimi, Windows kurulumu, genel bakım ve temizlik işlemlerinin ardından Dell markalı cihaz kullanıcısına teslim edildi.

Dell Inspiron 3567 Servisi

Hard disk bilgisayarların en önemli donanım parçalarının başında gelir. Fotoğraflar, ses dosyaları, videolar, diğer kişisel ve önemli verilerimiz hard disk içerisinde depolanır. Güvenliğinden emin olmamız ve içerisindeki verileri her duruma karşın güncel olarak yedeklememiz gerekir. Arızalanan hard disk içerisinden veri kurtarımı her durumda mümkün olmamakla birlikte, hard disklerinde ortalama bir ömrü olduğunu unutmamak gerekir.

Peki hard disk arızasını nasıl anlayabiliriz?

  • Hard diskinizden farklı, daha önce duymadığınız sesler geliyorsa,
  • Önceden kaydettiğiniz verileri tekrar açtığınızda bozulmalar görüyorsanız veya dosyalarınız kayboluyorsa,
  • Cihazınız donmaya başladıysa, eskiye göre daha yavaşsa ve mavi ekranla karşılaşmaya başladıysanız
  • Hard diskiniz bilgisayarca görülmüyorsa,
  • Windows başlatılırken zorlanıyorsa,

Hard diskinizi bir an önce yedekleyip yenisiyle değiştirmenizin vakti gelmiş demektir.

Dell markalı notebooklarınızın hard disk değişim ya da herhangi tamir, bakım ve onarım işlemlerinde uzman ve tam donanımlı Dell teknik servisimizi deneyimleyebilirsiniz. Şişli konumlu Dell servisimizden bilgi almak için lütfen bizimle Mecidiyeköy Şişli Dell Servis geçin.

 

Dell Servis

Uzun Yıllar Bilgisayar Bakım Onarım Sektöründe Hizmet Vermiş Dell Servis, Tüm Tecrübesiyle Bilgisayarlarınızın Çok Daha Sağlıklı ve Uzun Ömürlü Olmasını Sağlamaktadır. Sizde bilgisayar performansından şikayetçiyseniz doğru adrestesiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

telefon_aramasi
whatsapp_tiklama