Hızlı, Profesyonel Ve Güvenilir Bir Servis Deneyimi İçin Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Kablosuz Şarj Destekli Notebook Üretti

Dell Latitude 7285

Dell Latitude 7285

Köklü bilgisayar ve donanım firması Dell, sessiz sedasız ürettiği ilk kablosuz şarj destekli bilgisayarını satışa çıkardı. Sadece kablosuz şarj ünitesi, yüksek fiyatıyla dikkat çeken dizüstünden ayrı olarak satılıyor.
Son birkaç yıldır satışa çıkan amiral gemisi akıllı telefonlardaki kablosuz şarj özelliği, bir tercih sebebi olabiliyor. Yavaş yavaş kablolardan sıyrıldığımız çağdaş dünyada, ortadan kaldırmanın en zor olduğu kablolu bağlantı kuşkusuz ki enerji bağlantıları.

Dell‘in yeni ikisi bir arada dizüstü bilgisayarı sessiz sedasız dizayn edildi ve aynı şekilde satışa çıkarıldı. İkisi bir arada derken neyi kastettiğimizi merak edenler için belirtelim: 7285 olarak isimlendirilen model, hem tablet hem de PC. Son zamanlarda bizler buna da alıştık diyorsanız, kablosuz şarj destekli klavyenin ve kablosuz şarj pedinin ayrı ayrı satılmış olduğunu belirtelim.

380 dolarlık ücretiyle satılan klavye ve 200 dolarlık ücretiyle satılan ped, kablosuz şarjlı dizüstüne kavuşmanız için ekstradan 550 dolarlık bir masraf yapacağınız anlamına geliyor. Bilgisayarın fiyatı ise 1200 dolardan başlayınca son rakam epey kabarık oluyor; tüm bu donanımların fiyatı toplamda 6300 TL’yi buluyor.

3 Ağustos 2017 Dell Teknik Servis , ,
blank
About Dell Teknik Servis

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
WhatsApp chat