Hızlı, Profesyonel Ve Güvenilir Bir Servis Deneyimi İçin Bizi Arayın 0212 217 00 05

Dell Notebook Sıvı Dökülmesinin Onarımı

Kullanıcı bilgisayarına sıvı dökülmesi ile alakalı oluşan sorunlar çerçevesinde bize başvurdu. Sıvı döküldükten sonra klavyeden içeri sızan su zararlarını anında göstermeyebilir. Zamanla paslanmaya kadar ciddi sorunlara neden olabilir. Bu duruma gelmiş olan bilgisayarlar kesin çözüm için uzman ve donanımlı bir teknik servise getirilmesi önem arz eder. Anakarta ulaşmış olan sıvı için gerekli temizleme işlemi yapılıp sıvının anakart üzerinde herhangi bir paslanmaya yol açması engellenmiştir.

Sizde benzer bir sorun yaşıyorsanız yapılması gereken ilk adım cihazın fişinin prizden çıkarılması ve adaptörün sökülmesi olmalıdır. Sonrasında gerekli işlemleri uzman bir teknik ekip tarafından donanımlı bir teknik serviste gerçekleştirilmesi ileride oluşabilecek daha ciddi sorunları engelleyecektir. İletişim için bize ulaşabilirsiniz.

20 Şubat 2019 Dell Teknik Servis, Genel
About Maksimum WEB

Maksimum WEB Master. BİZ; 2010 yılından bu yana başta sağlık sektörü olmak üzere web site yazılım-tasarım-içerik üretimi -SEO-sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama konularında hizmet veren deneyimli bir ekibiz.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button
WhatsApp chat