Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Büyükçekmece

Sürekli kilitlenen yada donan bir bilgisayara sahipseniz, bilgisayarınızda bellek sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Harddiskte badsector olması da bir bellek sorunudur, ram belleklerin arızalı olması da. Dell Servis Büyükçekmece tüm test ve kontrolleri gerçekleştirerek size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Bizlere sitemizde bulunan iletişim formu ile sorularınızı sorabilirsiniz.

Dell Servis BüyükçekmeceDell Servis Büyükçekmece Teknik Destek Merkezi

Uzun yıllar teknik alanlarda tecrübe sahibi uzman ekiplerimiz ile birlikte, profesyonel ortamlarda sizlere hizmet veren Büyükçekmece Dell Servisi size hizmet vermekten mutluluk duyar. Teslim alma işlemi ile birlikte irtibat numaranızı ve diğer bilgilerinizi vermeyi unutmamanızı rica ederiz. Kargo firmaları ile gönderecekseniz, sizlere ulaşabileceğimiz bilgiler çok daha önemlidir. Bilgisayarınızın işlemi bittikten sonra geri gönderileceği adres bilgisi de oldukça önemlidir. Ayrıca eğer canlı olarak teslim etmek yerine kargo ile gönderecekseniz, bilgisayarınızda yaşadığınızı problemi bir kağıda not olarak yazarak bilgisayara yapıştırırsanız, arıza tespit işlem süreçlerinin süresini azalmış olursunuz. Bu şekilde çok daha hızlı geri dönüş alırsınız. Uzman ekiplerimize ulaşarak detaylı bilgi almak için Büyükçekmece Dell Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayarda Yaşanılan Bellek Sorunları

Yeni üretim Laptop modelleri çoğunlukla SSD disk kullanıyor. SSD disklerde bad sector sorunu olmayacaktır ancak bu bozulmayacak anlamına gelmiyor tabi ki. Sonuç olarak elektronik bir parça ve çeşitli arızalar verebiliyor. Diskin arızalanması demek, içerisindeki verileri okurken donmalar ve kilitlenmelere yol açmaktadır. Bu durumun çözümü olarak içerisindeki verileri kurtarıp yeni bir disk takılmalıdır. Yeni diske işletim sistemi yüklendikten sonra kurtarılan veriler tekrar içerisine atılır. Ram bellek sorunları ise çeşitli test ve analizlerden sonra arızalı ram bellek değişmektedir. Dell Servisi Büyükçekmece ile iletişime geçerek uzman ekiplerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank