Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Adalar Dell Servisi

Adalar Dell Servisi olarak arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Adalar şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz.

Adalar Dell Servisi

 Dell Servis Adalar Şubesi

Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti vermekteyiz. Hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Aile ilgisi ve güvencesi ile Adalar Dell Teknik Hizmet ekibi  olarak sizlere en iyi kalite ve hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

21 yılı aşkın eşsiz tecrübemiz ve disiplinimizle markamızdan almış olduğunuz hizmet kalitesini servisimizde de görebilirsiniz. Amacımız daima sizlere iyi bir kalite ve hizmet sunmaktır. Garanti süresi dolmuş cihaz ve ürünlerinizi de aynı güvence doğrultusunda bizlere emanet edebilirsiniz. Her türlü PC, Notebook , Monitör, PC kasası vb.  farklı bir  Dell ürününüz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Dell Servisi Adalar alışma ekibimizin göstermiş olduğu disiplin ve özverili çalışma ile cihazlarınız kısa sürede tamir görür. Gerekli ise orijinal parça değişimi ile ya da isteğinize bağlı olarak başka bir marka ile  değişim yapılmaktadır. Yapılan her türlü tamir, parça değişimi, olgu ve bulgular siz müşterilerimizin bilgisi dahilindedir.

Cihazlarımızda yaşamış olduğunuz donma ve ısınma veyahut siyah ekran sorununa karşı her türlü destek ve yardım ile sizlerin yanındayız. Yalnızca büyük aksamlı sorunlar değil basit problemli sorunlarınızı da bizlerle paylaşıp gerekli yardımı alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmet ve kalite sunmak için buradayız. Bizi her zaman arayabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank