Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Adalar Dell Servisi

Bilgisayarlarınızı İstanbul’daki anlaşmalı olduğumuz kargo şubeleriyle ücretsiz olarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Bilgisayarlarınızın kargoda hasarsız ve güvenli bir şekilde gelmesi için dikkat etmekteyiz. Adalar Dell Servisi olarak arızalı bilgisayarlarınıza bakım, onarım ve bir çok hizmet vermekteyiz.

Adalar Dell Servisi

 Adalar Dell Servisi ve Bilgisayar Tamiri

Belirli olan arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen oranda garanti vermekteyiz. Hizmetinizde olan şirketimiz donanımlı servis laboratuvarımız ve profesyonel kadromuz ile sorunlarınıza en iyi çözümü bulmaktadır. Aile ilgisi ve güvencesi ile Adalar Dell Servis ekibi olarak sizlere kaliteli hizmet sunmaktan sevinç duyuyoruz.

21 yılı aşkın eşsiz tecrübemiz ve disiplinimiz ile markamızdan almış olduğunuz hizmet kalitesini servisimizde görebilirsiniz. Amacımız daima sizlere iyi bir hizmet sunmaktır. Garanti süresi dolmuş bilgisayarlarınızı, aynı güvence doğrultusunda bizlere emanet edebilirsiniz.

Her türlü PC, Notebook , Monitör, PC kasası ,masaüstü bilgisayar vb. farklı bir Dell ürününüz için bizlere e-mail , telefon numaramız ile ulaşabilirsiniz.

Dell Servisi Adalar çalışma ekibimizin göstermiş olduğu disiplin ve özverili çalışma ile cihazlarınız kısa sürede tamir edilir. Gerekli ise orijinal parça değişimiyle ya da isteğinize bağlı olarak başka bir marka ile değişim yapılabilir. Yapılan her türlü tamir, parça değişimleri müşterilerimizin bilgisi dahilindedir.

Cihazlarımızda yaşamış olduğunuz donma, ısınma veya siyah ekran sorununa karşı her türlü destekle sizlerin yanındayız. Yalnızca büyük derecede sorunlar değil, basit problemlerinizi de bizler ile paylaşıp gerekli yardımı alabilirsiniz.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için biz ve ekibimiz buradayız. Dell Servis Adalar merkezimizi her zaman arayabilirsiniz veya e-mail gönderebilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank