Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Arnavutköy Dell Servisi

Grafik işlemci başınıza dert mi oldu? Bilgisayarınızın ışıkları yanıyor, fan dönüyor, çalışıyormuş gibi duruyor ama görüntü gelmiyor mu? Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda Arnavutköy Dell Servisi sizleri beklemektedir. Detaylı ekran kartı testleri ile tam ihtiyacınız olan onarım işlemi için inceleme ve analiz yapılmaktadır.

Arnavutköy Dell Servisi

Arnavutköy Dell Teknik Destek Hizmeti

Dell Servisi Arnavutköy arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Arnavutköy şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servis Arnavutköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayar Çalışıyor Ama Görüntü Gelmiyor

Böyle bir sorun ekran kartından kaynaklı olabilir. Detaylı inceleme ve testlerden sonra ortaya çıkan arıza sebebi direk olarak bilgisayar sahibine iletilmektedir. Detaylı analiz raporu ve maliyet raporu verilerek onay verilmesi beklenir. Onay verilen bilgisayarlar için onarım değişim süreçleri başlamış olur. Onay verilmeyen bilgisayarlar Arnavutköy Dell Servis tarafından ücretsiz bir şekilde iade edilir. Grafik işlemciler ısıtılarak onarım yapılmaz. Kısa süreli onarımları tavsiye etmiyor ve yapmıyoruz. Yapılacak olan onarım bga cihazları ile profesyonel onarım yöntemleri olmalıdır. Grafik işlemci anakartın üzerinden temiz ve titiz bir şekilde sökülerek lehimli bacakları temizlenir. Anakartın da temizlik işlemi yapıldıktan sonra sıfırdan bacaklar anakarta lehim yapılır. Bu işlem orijinal bir yöntemdir. İşlemci komple bozuk değilse, bu şekilde kalıcı olarak çözümlenmiş olur.

Yorum Yap

blank
blank