Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Ataşehir Dell Servisi

Dizüstü bilgisayarınızın adaptörü arızalı ise ve batarya bitik durumdaysa, bilgisayarınızı kullanamıyorsunuz demektir. Bu durum işlerinizi aksatabilir. Ataşehir Dell Servisi bilgisayarlarınıza en hızlı kavuşma tercihi olan insanlar için, sorunları en seri ve kalıcı şekilde çözmektedir.

Ataşehir Dell Servisi

Ataşehir Dell Teknik Destek Hizmeti

Dell Servisi Ataşehir arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Ataşehir şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servis Ataşehir ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli Bir Teknik Destek Arıyorsanız

Adaptör arızaları kimi zaman kelebek etkisi gibi büyük engellere yol açabiliyor. Bilgisayarınızı hiç kullanamıyorsanız yeni bir adaptör mü almanız gerekiyor? Ya adaptör tam olarak bozulmamış ise? Ataşehir Dell Servis size en doğru şekilde onarım tavsiyesi vermektedir. Adaptör tamir edilebiliyor ise, daha fazla maliyet tutmaması adına, size bu yöntemi tavsiye edecektir. Adaptör kutusu açılarak kablo arızasından dolayı kablosu sökülüp yeni bir kablo lehim yapılmaktadır. Onarım işleminden sonra tüm detaylı testleri yapılan adaptörün, çıkış değerleri ölçülür. Dizüstü bilgisayarın ihtiyacı olan değerler sağlanıyor ve düzenli olarak bu değerleri verebiliyor ise, onarım başarılı bir şekilde tamamlanmış demektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap

blank
blank