Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Avcılar Dell Servisi

Yıllardır bilgisayar sektöründe olan bir markadır. Her ne kadar dinamiği sağlam bilgisayarlar üretilse de sonuçta elektronik cihazlar gibi arızalanabilir ya da kazalara maruz kalabilirler. Avcılar Dell Servisi her türlü arıza onarımı ve düzenli bakım hizmeti vererek arızalı parçaları A Kalite ya da Orijinal bileşenlerle değiştirmektedir.

Avcılar Dell Servisi

Avcılar Dell Teknik Destek Hizmeti

Dell Servisi Avcılar arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Avcılar şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servis Avcılar ile iletişime geçebilirsiniz.

A Kalite ya da Orijinal Yedek Parça Seçilmelidir

Bilgisayarlarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, yapılacak değişim ve onarım işlemlerinde seçilecek parçanın kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi ürünü ve kalitesi ürün seçimlerinde, bilgisayarlar daha ciddi ve kalıcı sorunlarla karşı karşıya gelebilir. Kısa devre olan bir donanımdan dolayı anakartınız yanarak kalıcı ve maliyeti daha yüksek bir arızaya sebebiyet vermesin. Lütfen bilgisayarlarınıza değer veriyorsanız Avcılar Dell Servis gibi alanında uzman ekiplerle çalışan ve profesyonel ekipmanlar kullanan servisleri tercih edin. Aynı zamanda bilgisayarlara onarım yapılan ortamlarda çok önemlidir. Toz ve sıvı gibi çevredeki zararlı maddelerden zarar görmeleri engellenen, anti statik profesyonel ortamlarda işlem yapan yerleri tercih ediniz.

Yorum Yap

blank
blank