Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Bağcılar Dell Servisi

Servis hizmetlerimizden yararlanmak için Bağcılar Dell Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Teknik Servisimizde düzenli olarak bilgisayar kontrol ve bakımları yapılmaktadır. Teslim ettiğiniz bilgisayarın arıza tespiti yapıldıktan sonra çıkan sonuçlar detaylı bir şekilde bilgisayar sahibine iletilerek onay verilmesi beklenir.

Bağcılar Dell ServisiBağcılar Dell Teknik Destek Hizmeti

Dell Servis Bağcılar arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Bağcılar şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisi Bağcılar ile iletişime geçebilirsiniz.

Profosyonel Teknik Destek Hizmetimiz

Servis içerisinde çalışan ve onarımlara bakan uzman ekiplerimiz tarafından yapılan işlemler garantilidir. Profesyonel ortamlarda ve en teknolojik ekipmanlar ile onarım ve yedek parça değişimleri yapılmaktadır. Bağcılar Dell Servis sizlere en üstün servis hizmetini sunmaktan gurur duyar. Bizden aldığınız hizmetlerden memnun kalmanız ve olumlu geri dönüşlerde bulunmanız bizlere çalışma enerjisi vermektedir. Sizlerden gelen mutluluk ve güçlü bilgisayar haberleri ile işimize olan bağlılığımızı arttırarak çok daha müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye başlıyoruz. Her zaman en performanslı ve sorun çıkartmayan bilgisayarları kullanmanızı istiyoruz. Isınmayan ve donmadan, kapanmadan çalışan bilgisayarlara sahip olmanız için teknik destek veriyoruz. Isınan bilgisayarların temizliğini ve donan bilgisayarlar için donanım güçlendirmelerini yaptığımız servisimizde tüm detaylı testler ve kontroller yapılmakta olup, testlerden geçtikten sonra bilgisayarlar sahiplerine teslim edilmektedir.

Yorum Yap

blank
blank