Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Bahçelievler Dell Servisi

Alienware gibi güçlü donanımlara sahip oyuncu dizüstü bilgisayarlarında, normalden daha fazla performans düşüklüğü yaşıyorsanız ya donanımlarda bir sorun yada işletim sisteminde kötü amaçlı yazılımlar mevcut olabilir. Bahçelievler Dell Servisi bu konuda sizlere şeffaf bir şekilde detaylı analizlerin sonucunu iletmektedir. Uzman ekiplerimizden detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Dell Servisi

Bahçelievler Dell Teknik Destek Hizmeti

Bahçelievler Dell Servis arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Bahçelievler şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisi Bahçelievler ile iletişime geçebilirsiniz.

Alienware Oyuncu Bilgisayarlarında Performans Düşüklüğü

Donanım özellikleri ver performans yeterliliği yüksek olmasına rağmen yavaş çalıştığını düşündüğünüz bir bilgisayarınız var ise, kesinlikle bir şeyler yolunda gitmiyor demektir. Donanımsal arızalar ve yazılımsal tehditler bilgisayarınızda yavaşlığa yol açabilir ve hatta daha ciddi kalıcı sorunlara sebep olabilmektedir. Eğer bir şüpheniz varsa, bir an önce teknik destek almanız gerekmektedir. Dell Servis Bahçelievler size bu konuda sonuna kadar detaylı destek vermektedir. Hizmetlerimiz için uzman ekiplerimize sitemiz üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Bilgisayar sahiplerinin bilgisayarlarını kendi bilgisayarlarımız gibi görerek değer veriyoruz. Her işlem öncesi arayarak bilgi veriyoruz. Onay alınan cihazların işlemleri de başlatılır ve onay verilmeyen cihazlar için iade işlemi başlatılır.

Yorum Yap

blank
blank