Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Bakırköy Dell Servisi

Donanım arızalandığında hangi donanımda sorun var tespit etmek için detaylı inceleme yapılmalıdır. Bir arızanın birden fazla sebebi olabilir. Bunun için Bakırköy Dell Servisi en ince ayrıntısına kadar testlerden geçirerek çıkan analizleri bilgisayar sahibi ile şeffaf bir şekilde paylaşmaktadır.

Bakırköy Dell Servisi

Bakırköy Dell Teknik Destek Hizmeti

Bakırköy Dell Servis arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Bakırköy şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisi Bakırköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Donanım Testleri En Titiz Şekilde ve Detaylıca Yapılmaktadır

Mesela bilgisayarınızda iki adet ram bellek var, ve biri arızalı. En basitinden bunun tespiti için bile yapılması gereken işlem sırası şu şekildedir. İki ram belleği de çıkartıp sadece biri ile denenmeli ve hata devam ediyor ise ikinci ram takılan yerde de bir daha deneyerek ram mi arızalı yoksa ram soketleri mi bunu tespit etmek gerekmektedir. Sonra diğer ram test edilerek sorunu tek tek tespit edebiliriz. Bu ve bunun gibi yeni donanımlar kullanarak arızanın kaynağına inmek gerekmektedir. İşlemci, ekran kartı, power supply gibi hatta anakarta varana kadar bütün donanımlar Dell Servis Bakırköy merkezimiz tarafından titizlikle testlerden geçirilir. Bize sitemizde yer alan iletişim formundan soru sorabilir, telefon ve whatsapp ikonlarından ulaşarak uzman ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank