Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Bayrampaşa Dell Servisi

Dell performans sorunları şikayetiniz varsa Bayrampaşa Dell Servisi size bu konuda detaylı bilgi vererek teknik destek vermekten mutluluk duyar. Dell Isınma sorunları ve performans düşüklüğü konusunda bir çok sebep olabilir. Bu sorunun kaynağını bulmak için tüm kapsamlı testleri ve analizleri yaptıktan sonra bilgisayar sahibi ile paylaşıyoruz.

Bayrampaşa Dell Servisi

Bayrampaşa Dell Teknik Destek Hizmeti

Dell Servis Bayrampaşa arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Bayrampaşa şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisi Bayrampaşa ile iletişime geçebilirsiniz.

Performans Düşüklüğü ve Isınma Sorunları

Bir bilgisayar sürekli ısınıp kapanıyor ise yada performansı günden güne düşüyor ise kesinlikle sağlıklı çalışmasını engelleyen ve gün gün artan bir sebebi vardır. Örnek vermek gerekirse, adaptör arızalanmış ve sürekli dengesiz akım vererek çalıştırıyordur. Eskiden sağlıklı bir adaptör ile düzgün çalışıyor ama şimdi performans olarak sorun yaşatıyor olabilir. Bu ve bunun gibi tozdan yada donanımsal ve yazılımsal olarak yaşanılabilen bir çok sebep sorunlara yol açmaktadır. Bunların en ince ayrıntısına kadar inceleyerek test yapan Bayrampaşa Dell Servis ile iletişime geçerek uzman ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank