Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Beşiktaş Dell Servisi

Bilgisayarınızda fazla bir şey olmamasına rağmen diskiniz çok dolu ise ve boşaltmak istiyorsanız, yapılması gereken bir kaç işlem var. Beşiktaş Dell Servisi için yazmış olduğumuz bu blog yazısı sizlere yardımcı olacaktır. Yazının devamını okumaya devam edin. Bize sitemiz üzerinde yer alan iletişim formu ve telefon ikonları aracılığı ile ulaşarak uzman ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz.

Beşiktaş Dell Servisi

Beşiktaş Dell Teknik Destek Hizmeti

Sizlere her zaman en hızlı ve güvenilir hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Beşiktaş Dell Servis arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Beşiktaş şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisi Beşiktaş ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayarınız Dolu ise Yapılması Gerekenler

Bir bilgisayar ile İnternet’te dolaştığınızda her yapılan işlem ve girilen her sitenin çerezleri, arka planda bilgisayarınızın içerisinde depolanır. Bunun amacı, bir daha ki sefer aynı sitelere girdiğinizde daha hızlı açılması ve bir takip takip amaçlı içerik olmasıdır. Takip amaçlı içerikten kasıt ise, bir sitede nereye tıkladığınız ve ne kadar süre kaldınız gibi verileri siteye iletmek. Bu da sitenin kendini geliştirmesi için gereken verilerdir. Bu ve bunun gibi bilgisayarınızda haberiniz olmayan dosyalar, program artıkları vb. gibi veriler diskinizi şişirerek dolmasına sebep olabilir. Bu tarz veriler Temp adında bir klasörde toplanmıştır. Temp klasörünün içerisindekileri korkmadan silebilirsiniz. Yine de çözüm olmaz ise Dell Servis Beşiktaş hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank