Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Beylikdüzü Dell Servisi

En sevilen bilgisayarlarınızın bakımlarını yaptırdınız mı? Beylikdüzü Dell Servisi size teknik destek hizmeti vermekten mutluluk duyar. Bakımsız bilgisayarlar sürekli arıza çıkartabilir ve ciddi kalıcı hasarlar meydana gelebilmektedir. Uzman ekiplerimiz bilgisayar tarafımıza ulaştığında, bilgisayar sahibini arayarak bilgi verirler. Sonrasında bilgisayar arıza tespit işlemine girmektedir. Arıza tespit işleminden sonuç geldiğinde, detaylı bilgi vererek tüm analizleri bilgisayar sahibine sunarlar. Maliyeti ve yapılacak işlem gibi bilgiler verilir.

Beylikdüzü Dell Servisi

Beylikdüzü Dell Teknik Destek Hizmeti

Beylikdüzü Dell Servis arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Beylikdüzü şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisi Beylikdüzü ile iletişime geçebilirsiniz.

Düzenli Bakım Yapılan Bilgisayarların Yararları

Tüm bakım yapılan bilgisayarların sağlıklı çalıştığından bahsedemeyiz çünkü arızalı parçaların değişmesi de gerekebilir. Tüm bu ve buna benzer teknik incelemeleri uzman ekiplerimiz ve profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirmekteyiz. Bu sebepten yaptığımız işlere garanti vermekteyiz. Arıza tespitinden sonra onay verilmemesi durumunda ücretsiz şekilde cihaz sahibine iade edilir. Onay alındığında ise geç kalmadan hemen onarım değişim işlemleri başlatılır. Dell Servis Beylikdüzü hizmeti bilgisayarların bitiminde sağlamlık testini sonuna kadar yaparlar. Testlerden geçmeden bilgisayar bitmemiş yapılmamış demektir. Tüm testlerden onay aldıktan sonra bilgisayar sahibi aranarak bilgi verilir ve teslim alması beklenir.

Yorum Yap

blank
blank