Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Çatalca Dell Servisi

Çatalca Dell Servisi olarak sizlere güven duyulan bir teknik destek hizmeti vermekteyiz. Bilgisayarınız için yapılacak her adımda bilgisayar sahibini detaylıca bilgilendiriyoruz. Ne kadar tutacağından yapılacak işlemlerin sırasına kadar verilen bilgilerden sonra onay verilmesi durumunda işlemlere başlanmaktadır. Onay verilmemesi durumunda ise ücretsiz şekilde iade gerçekleştirilir.

Çatalca Dell Servisi

Çatalca Dell Teknik Destek Hizmeti

Dell Servis Çatalca arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Çatalca şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisi Çatalca ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Tercih Etmenizden Sonra Bilgisayarınızdaki Değişimler

Öncelikle en üst düzey hizmeti aldığınızı bilgisayarınızı kullanırken nasıl anlayacağınızdan bahsedelim. Rahat bir nefes alacağından dolayı birinci değişim olarak bilgisayarınız ısınmanın önüne geçmiş olacak. Isınmadan çalışan donanım parçaları daha uzun süre sağlıklı bir şekilde çalışacaktır. Daha uzun ömürlü olduğundan dolayıda size en üst performansı sağlayacaktır. Aynı zamanda yazılımsal temizlik ve bakımdan sonra bilgisayarınızın işletim sistemi eskiye göre daha hızlı işlem yapacaktır. Tüm işlemler bittikten sonra Çatalca Dell Servis tarafından detaylı testlerden geçirilen bilgisayar sahibine teslim edilmeye hazır görülürse, bilgisayar sahibine bilgi verilerek teslim edilmek üzere kaldırılır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim butonları ve iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank