Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Çekmeköy Dell Servisi

Bilgisayarınızda aşırı ısınma ve kapanma sorunu varsa Çekmeköy Dell Servisi size memnuniyet ile yardımcı olacaktır. Detaylı bakım ve temizlik yapıldıktan sonra, her bir donanım bileşenini tek tek test ederek kapsamlı analiz çıkartmaktayız. Genel test ve bakım temizlik işlemlerinden sonra, değişmesi gereken parça var ise, bilgisayar sahibine bilgi verilerek onay istenir. Onay verildikten sonra gerekli değişimler yapılır ve baştan detaylı bir test yapılır. Son olarak yazılımsal olarak da temizlik yapılır ve bilgisayar sahibine teslim edilir.

Çekmeköy Dell ServisiÇekmeköy Dell Teknik Destek Hizmeti

Dell Servis Çekmeköy arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Çekmeköy şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisi Çekmeköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşırı Isınma ve Kapanma Sorunu Olan Bilgisayar

Böyle bir bilgisayarınız varsa ilk önce tozlanmış ve kirlenmiş olma ihtimali akla gelir. Temizlik ve bakım işlemlerinden sonra ısınma devam ediyor ise, bilgisayarınızı aşırı yük altında bırakan şeyin ne olduğu tespit edilmelidir. Belki bilgisayarınıza zararlı yazılımlar bulaşmıştır. Trojen tarzı virüsler bu şekilde bilgisayarınızın donanımları zorlar ve sürekli büyük yoğun işlemler yapıyormuş gibi çalıştırır. Bu durumda ısınmalar meydana gelebilmektedir. Çekmeköy Dell Servis bu ve bunun gibi sorunlara karşı size en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Yorum Yap

blank
blank