Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Çorum

Dell Servis Çorum

Dell Servis Çorum olarak arızalı  Dell model cihazlarınız için sizlere teknik servis hizmeti sunuyoruz. Cihazlarınızda oluşan arıza ne olursa olsun bizlere danışıp yardım alabilirsiniz.

Teknik servis bünyemizde ki tecrübeli personellerimiz ve sizler için özel dizayn ettiğimiz onarım atölyemizde ki çalışmalarımızla, arızanızın onarımını kısa bir süre içerisinde giderip size cihaz teslimi yapıyoruz. Onarım sırasında yapmış olduğumuz  işlemler sizlerin bilgisi dahilinde olup garanti kapsamı içerisinde yapılır.

Parça değişiminde kullanılan parçalar firmanın onayı olan orijinal parçalardır. İşlem sırasında onarım işlemi için son teknoloji ekipman ve cihaz kullanmaktayız. Servisimiz 2010 yılından beri bu sektörde hizmet vermektedir. Yılların getirdiği Dell güvencesi ve kalitesiyle Dell Servis Çorum olarak sizlere her geçen gün daha hızlı ve güvenli hizmet vermek ana hedefimizdir.

Kullanıcı memnuniyetini prensip haline getirmiş olan servisimizle yaşadığınız her cihaz arızası için iletişim kurabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için iletişim panelimizden yararlanabilirsiniz. Çorum Dell Servis sizler için burada.

Yorum Yap

blank
blank