Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Diyarbakır

Dell Servis Diyarbakır

Dell Servis Diyarbakır olarak garantisi geçmiş arızalı cihazlarınızda oluşan donanım ve yazılım arızalarına teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Dizüstü, netbook, tablet ve benzeri tüm cihazlar belirli bir süre sonrası kullanımına veya üretimine bağlı olarak çeşitli arızalar verebilen  ürünlerdir. Kullanıcılarımız oluşan bu arızaları kendileri müdahale ederek onarım yapması  sağlıklı ve doğru bir çözüm değildir.

Dell Servis Diyarbakır olarak cihazınızda oluşan arızayı tespit edip, donanımlı kadromuz ile  hızlı ve kalıcı onarım işlemini yapabilmemiz için cihazınızı bize emanet edebilirsiniz. Servisimizde bulunan gelişmiş laboratuvarımız ile son teknoloji cihazlarımız sayesinde sizlere en hızlı hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Onarım esnasında arızalı cihazınıza yaptığımız işleme göre garanti süresi verilmektedir. Diyarbakı Dell Servis‘den yararlanabilmek için bizimle iletişim kurmak oldukça basit. Sayfamızın üstündeki iletişim sekmemizi kullanarak irtibata geçebilirsiniz. Arızalı cihazlarınızı onarmak için bizi seçtiğiniz teşekkür ederiz.

Yorum Yap

blank
blank