Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Düzce

Dell Servis Düzce

Dell Servis Düzce olarak Düzce’de Dell kullanıcıları için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Kullanmış olduğunuz arızalı ve garantisi bitmiş cihazlarınızın onarımı ve bakımı için bize getirebilirsiniz.

Notebook, netbook, tablet gibi ürünler uzun süreli kullanıma müsait olduklarından zaman içerisinde dış etkenlerden veya sizin kullanım şeklinizden kaynaklı olarak bozulabilir veya  performans düşüşü yaşayabilir. Dell  Servis Düzce olarak ekibimizdeki deneyimli teknik servis personellerimizle, bize ulaştırdığınız ürünün önce arıza tespitini ardından onarım planını yapmaktayız.

Firmamızın desteğiyle, sizler için geliştirdiğimiz laboratuvarımızda ekibimizle oluşturduğumuz onarım planını işleme geçiririz. Cihaz arızası giderildikten sonra ekip liderimizin son kontrolü ile cihazı sahibine teslim ederiz. Düzce Dell Servis  uzun süredir bu sektörün öncülerinden olmuştur. Arızalı cihazınıza sağlıklı bir şekilde onarım yapmamızı istiyorsanız cihazınız için kalıcı sorunlar doğmadan bizi tercih edebilirsiniz. Bizimle irtibata geçmek için lütfen iletişim sekmemize göz atın.

Yorum Yap

blank
blank