Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Edirne

Dell Servis Edirne

Dell Servis Edirne

Dell Servis Edirne adıyla garanti dışındaki Dell ürünler için teknik servis hizmeti veriyoruz. Edirne’de yaşayan tüm Dell kullanıcıları hizmetimizden yararlanabilir. Gün geçtikçe gelişen teknoloji, size daha kapsamlı hizmet verebilmemizi sağlıyor.

Yüksek donanımlı atölyemizde son teknoloji cihaz ve ekipmanlarımız ile bize emanet ettiğiniz arızalı ürünlerinizin onarımını  hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Servisimizde yapmış olduğumuz işleme göre verilen garanti süresi değişmektedir. 2010’dan beri içinde bulunduğumuz teknik servis alanında bizi tercih eden kullanıcılarımızın olumlu yorumları bizleri ve ekip arkadaşlarımızı motive etmiştir.

Edirne Dell Servisi olarak kullanıcı memnuniyetini ana hedef haline getirerek yolumuza devam ediyoruz.  Cihazınızı servisimize bizzat getirebilir ya da anlaşmalı kargolarımızı kullanarak ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Dell Servis Edirne cihazlarınızı daha sağlıklı ve tam performans kullanabilmeniz için Dell güvencesiyle hizmetine devam ediyor. Bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap

blank
blank