Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Gümüşhane

Dell Servis Gümüşhane şubesi, arızalı cihazlarınıza bakım ve teknik destek vermektedir. Müşterilerimizle yapmış olduğumuz iletişim sayesinde her türlü işlemden haberdar olabilirsiniz. Sizde teknik destek almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dell Servis GümüşhaneDell Gümüşhane Teknik Destek ve Yardım Merkezi

Gümüşhan Dell Servisi Dell marka cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı bize Gümüşhane de bulunan Aras , Yurtiçi ve Sürat Kargo ile ücretsiz olarak ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz  Donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Y ada bizimle iletişime geçerek de teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

RAM Sorunu Nedir?

Gümüşhane Dell Servis ailesi olarak biliyoruz ki, Dell marka cihazların çoğunluğu gaming olarak tasarlanmakta. Oyun oynamayı seven bir çok kullanıcımız da Dell markasını tercih etmektedir. Fakat bazen gerek donanımsal gerek de yazılımla ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Kullanıcılarımızın en çok rahatsız olduğu konu RAM ve Ekran Kartı sorunudur. Öncelikle şunu bilmenizi isteriz ki, cihaz seçimi yaparken kendinize en uygun cihazı almalısınız. Kullanacağınız programlara bağlı olarak kullanacağınız Pc çok önemlidir. Örneğin, tasarım programları kullanacaksanız cihazınızın RAM kapasitesi en az 8 GB olmalıdır. aksi takdirde sorunlar yaşayabilirsiniz.  Mesela bir cihazda Ram sorunu olduğunu anlamamızı sağlayan bir kaç belirti görüyoruz. Genellikle kullanıcılar oyun oynarken veya başka bir işle uğraşırken ekranın masaüstüne atması şikayetleriyle bize geliyorlar. Bu durumda   aklımıza ilk gelen şey Ram sorunu oluyor. Buy gibi durumlarda ek ram takviyesi yaparak işleminiz halledilebilir. Fakat bunu tek başınıza yapmanız mümkün olmayacaktır. Bu sebeple Dell Servisi Gümüşhane şubemizden yardım alabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank