Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Hatay

Dell Servis Hatay

Servisimiz Hatay’da Dell marka ürün kullanıcılarının cihazlarında ki arızaları gidermek için 2010 yılından bu yana teknik servis hizmeti vermektedir.

Dell Servis Hatay olarak kullanıcılarımızın bize getirdikleri sorunlu cihazları ekibimizle en kısa sürede onarmaktayız. Deneyimli personellerimiz sizlerle kurduğu iletişim neticesinde önce arıza tespiti, ardından onarım işlemine başlar.

Kullanmış olduğunuz tüm bilgisayar çeşitleri zamanla ilk performansından uzaklaşabilir. Servisimiz de yaptığımız genel bakım ile cihazın ilk alınan sağlıklı performansına geri çevrilmesi planlanır. Onarılan ürününüz uzman ekip liderimizin son kontrolü sonrasında tarafınıza elden ya da güvenli kutuda kargo ile teslim edilir.

Dell Hatay Servis için ana hedef servisimizi tercih eden ürün sahiplerinin hizmet neticesinden memnun kalmasıdır. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sekmemizi kullanabilirsiniz. Ürünleri ister elden teslim ederek , isterseniz de anlaşmalı kargolarımızla ücretsiz bize gönderebilirsiniz. Teknik servis ihtiyacınız için Dell Servis Hatay‘a danıştığınız için teşekkür ederiz.

Yorum Yap

blank
blank