Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Kahramanmaraş

dell servis kahramanmaras

Kahramanmaraş Dell Servis ekibi olarak kullanmış olduğunuz Dell markalı ürünlerin tamir ve bakım işlemini sağlıyoruz.

Garantisi bitmiş ve arıza veren Dell ürünlerinize temel bakım ve onarım yaparak tekrar sağlam bir halde size geri teslimini yapıyoruz. Cihaz da meydana gelen arıza ne olursa olsun profesyonel ekibimizle detaylı analizini yaparak yapılacak işlem size haber verilir. Sizin verdiğiniz onay sonucu hızlı bir şekilde onarım planına geçilir.

Onarım işlemi sırasında günümüze ayak uydurularak son teknoloji modern ekipmanlar kullanılır. Değiştirilen parça veya işlem sırasında kullanmış olduğumuz her ürün tamamen orijinaldir. 2010’dan beri içerisinde bulunduğumuz teknik servis sektörünün akla gelen ilk adreslerinden biri olmak bizim için onur vericidir.

Dell Servis Kahramanmaraş ekibi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün atölyemizi daha da büyütüyoruz. Servisimize elden teslimat yapamayacak ürün sahipleri, anlaşmalı Aras, Yurtiçi ve Sürat kargolarını kullanarak arızalı cihazlarını bize ulaştırabilirler. Kahramanmaraş Dell Servisi ile cihazınızın onarımını sağlamak için iletişim butonumuzdan  bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank