Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Kütahya

Dell Servis Kütahya

Kütahya Dell Servisi olarak 2010 yılından bu yana teknik servis hizmeti veriyoruz. Garantisi geçmiş Dell ürün sahipleri yaşadıkları cihaz arızasının onarımı için ürünlerini bize getirebilirler.

Servisimizde parça değişimi, ekran değişimi, kasa tamiri, ısı problemleri gibi işlem gerektiren cihazlar profesyonel kadromuzla sizler için tasarlanan onarım atölyemizde kolaylıkla sağlanır. Bizler Kütahya Dell Servisi olarak garantisi geçmiş cihazlarınızın arızası ne olursa olsun onarımını yapabilecek deneyim ve tecrübeye sahibiz. Cihazınızı güven içinde bizlere emanet edebilirsiniz.

Yapılan işlem tekrar kullanıcıya sorun yaşatmaması için yaptığımız işlemin kalıcı olmasına büyük önem gösteriyoruz. Servisimizle ilgili, bizi tercih eden cihaz sahiplerinin görüşlerine danışarak da bilgi edinebilirsiniz. Cihazınızı isterseniz servisimize elden getirebilir, isterseniz de Kütahya şehir için de anlaşmalı olduğumuz kurye firmalarını kullanarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Dell Servis Kütahya olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap

blank
blank