Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Malatya

dell servis malatya

Dell Servis Malatya adıyla hizmet verdiğimiz teknik servis alanında Dell kullanıcılarının  cihazlarınızın onarım ve bakım işlemini üstlenmekteyiz. Servisimizde bulunan son teknoloji onarım cihazları ve alanında deneyimli profesyonel ekibimizle arızalarınızı kolaylıkla onarıp cihazınızı  size geri teslim ediyoruz.

Onarım sırasında parça değişimi gerektiren işlemlerde kullandığımız parçalar kesinlikle firma onaylı orijinal ürünler olup ucuz ve yan sanayi ürünler tercih edilmez. Yapmış olduğumuz işleme göre kullanıcıya verilen garanti süresi değişmektedir. Malatya Dell Servis olarak onardığımız her ürünün arkasındayız.

Günümüzde ürün kalitesi ne kadar önemliyse, teknik servis hizmeti ve kalitesi de aynı derecede önem kazanmıştır. Ekibimizle birlikte bunun farkında olup teknik servisimizde  kalıcı ve sağlıklı çözüm işlemleri planlamaktayız. Yıllardır içinde olduğumuz bu sektörde Dell Servis Malatya adıyla sizlere daha iyi ve hızlı hizmet için ekibimizi daha da büyütüyoruz. Teknik Servis ihtiyacınız için düşünmeden bize başvurun. İletişim bilgilerimize sayfamızın üst bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank