Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Servis Mecidiyeköy

Dell Servis Mecidiyeköy Servisimize ulaşmak artık çok daha kolay, Metrobüs durağına ve diğer toplu taşıma duraklarına yakın olan servisimiz garanti sonrası Dell ürünleriniz için ücretli özel teknik servis hizmeti vermektedir. Servis merkezimiz İstanbul, Mecidiyeköy’de artık sizlerle…

"<yoastmark

Maksimum Bilişim Teknoloji ve Dell Servis Mecidiyeköy Merkezi

  • Mecidiyeköy Yolu Caddesi Şehit Ahmet Sokak Mecidiyeköy İş Merkezi No:4B / 43 Trump Tower Yanı Mecidiyeköy – Şişli – İstanbul
  • İletişim numaralarımız yada whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir yada iletişim formundan mail gönderebilirsiniz.
  • Dell Servisi Mecidiyeköy sizlere her zaman en hızlı ve kalıcı çözümleri sunmak için çalışmaktadır. Arıza tespit aşaması biter bitmez  bilgisayar sahibi aranarak detaylı bilgi aktarılır.

Ne Gibi İşlemler  Yapılmakta?

Dell laptop Anakart Tamirinden, Klavye, Ekran değişimlerine kadar tüm bakım ve onarım işlemleri ile yedek parça değişim işlemleri yapılmaktadır. Dell cihazlar konusunda uzman ekiplerimiz tarafından profesyonel ekipman ve ortamlarda gerçekleştirilecek işlemler için öncelikle kullanıcıdan onay gelmesi beklenir. Onay verilen cihazlar için onarım / değişim başlatılmış olur. Mecidiyeköy Dell Servisi özel korumalı kutularda saklar, cihazlar sıvı, toz, vb. zararlı tehlikelerden uzakta muhafaza edilir.

Onarım / Değişim İşlemlerinin Hassasiyeti

Tüm işlemler son derece hassas işçilik ile gerçekleştirilir. Üzerinde işlem yapılan cihazlar hassas elektronik kartlar ve ince plastik kasalar olabilir. Detaylı testlerden geçirilerek onarım değişim yapılmaktadır ki her hangi bir sorun çıkmadan kalıcı onarım ve değişimler gerçekleşmiş olsun.

Mecidiyeköy Dell Servis bilgisayar teslim aldığından itibaren titizlikle işlemler uygulanarak onarım yada parça değişimi işleminden sonra bilgisayar sahibine bilgi verilir ve teslim edilmeyi bekleyenler arasına alınır. Cihaz sahibi tarafından telim alınana kadar da aynı şekilde korumaları kutularda saklanır.

Yorum Yap

blank
blank