Hızlı, Profesyonel Ve Güvenilir Bir Servis Deneyimi İçin Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Dell Vostro 5471 Servisi

Açılmama sorunu ile gelen Dell Vostro 5471 notebook modeli detaylı arıza tespiti yapıldıktan sonra bilgisayarda anakart arızası olduğu tespit edilmiştir. Bunun sebebi ise klasik olarak bilgisayara alındığı günden beri hiç genel bakım temizlik yapılmaması idi. Fanda toz, kir birikmesi ve termal macun ve pedlerin zamanla işlevini kaybetmesi üzerine bilgisayarda aşırı ısınma olmuştur ve cihaz anakart arızası vermiştir. Müşterinin onayı üzerine bilgisayarına anakart onarımı yapılıp servisimiz tarafından  6 ay garanti verilip müşteriye teslim edilmiştir.

Bilgisayarınızı uzun süre en verimli şekilde kullanmak istiyorsanız 6 ayda bir; fan temizliği, termal macun ve ped değişimi, bilgisayarın diğer kısımlarındaki toz ve kir temizliği yani genel bakım temizliğini yaptırmanızı tavsiye ederiz.

16 Temmuz 2018 Dell Teknik Servis , ,
About Maksimum WEB

Maksimum WEB Master. BİZ; 2010 yılından bu yana başta sağlık sektörü olmak üzere web site yazılım-tasarım-içerik üretimi -SEO-sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama konularında hizmet veren deneyimli bir ekibiz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat