Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Esenler Dell Servisi

Bir bilgisayar aldınız, hemde en iyisini aldığınız. Donanımı yüksek bir Alienware serisi. Tabi ki her elektronik cihaz gibi arızalanabilir. Böyle bir durumda Esenler Dell Servisi gibi referansları sağlam bir teknik destek almanız gerekmektedir.

Esenler Dell Servisi

Esenler Dell Teknik Destek Hizmeti

Dell Servisi Esenler arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servis Esenler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayar Özellikleri ve Servis Kalitesi

Alienware özel oyuncu dizüstü bilgisayarı özel serisi bir dell modelidir. Alienware yüksek donanımlı ve ekran kartı işlemci ram gibi oyun performansını doğrudan etkileyen bileşenleri üst düzeyse olmaktadır. Ayrıca ekranı da diğer normal laptoplar gibi değil minimum 144 mhz olup 1ms tepkime sürelerine sahiptir. Böylelikle oyunlarda gördüğünüz görüntülere rakiplerinizden daha hızlı tepki verebilir ve öne geçebilirsiniz. Böyle yüksek fiyatlı bilgisayarları da herhangi bir teknik servise teslim etmemeniz gerekmektedir. Hassas işlemler yapılması gereken bu tarz maliyeti yüksek bilgisayarların yedek parçaları da aynı şekilde yüksek maliyetlere sahip olduğundan, hasar görsün ve kalıcı sorunlara sahip olsun istemezsiniz. Uzman ekiplerimiz ve profesyonel ekipmanlar ile profesyonel ortamlarda yaptığımız değişim ve bakım, onarım işlemleri garantilidir. Lütfen referanslı ve güvenilir teknik servisleri tercih ediniz. Esenler Dell Servis size her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar.

Yorum Yap

blank
blank