Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Esenyurt Dell Servisi

Esenyurt Dell Servisi arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Esenyurt şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz.

Esenyurt Dell Servisi

Esenyurt Dell Teknik Destek

2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için  Dell Servisi Esenyurt iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunacak olduğumuz teknik hizmetten mutluluk duyarız. Hizmet standartlarımız markamızın vermiş olduğu kaliteden kaynaklanmaktadır. Bir çok kullanıcının da bildiği üzere dell marka gaming sektöründe çokça tanına ve sıkça adını duyduğumuz bir markadır. Kaliteli donanım ve tasarımı kendisine özgü oluşuyla tam bir mükemmeliyetçidir. Kendi üzerinde sergilemiş olduğu bu mükemmelliyetci tutumunu bizlere de empoze etmiştir. İşte bu yüzden bizlerde servis ve tamirat işlemlerinde mükemmeli arıyoruz. Müşterilerimizi ne kadar sevsek de çoğunlukla onları tekrar göremeyiz. Bunu sebebi kullandığımız kaliteli ürünlerden dolayı Esenyurt Dell Servisi şubesine gelen her bir müşterimizin sorunun temelden çözülmüş olmasından kaynaklanmaktadır. Sizler de şubemize gelerek en iyi ve ne hızlı teknik servisi deneyimleyebilirsiniz.

Servis Sorunu

Çoğu kullanıcı kullandığı ürünü servise gönderdikten sonra sorunu çözülmediğini söylemektedir. Hatta bazen daha da ileri boyutlara taşınmış olduğunu görmektedir. Biz iste markamızın kalitesinden ödün vermeyerek yapmış olduğumuz hizmet doğrultusunda ilerlemekteyiz. İlkel hedefimiz siz değerli müşterilerimizin suratlarında bir tebessüm oluşturabilmektir. Sağlamış olduğumuz ulaştırma seçenekleri de bizi tercih seçeneği yapmaktadır. Siz de EsenyurtDell Servisi  olarak bize ulaşmak isterseniz arayarak veya kendiniz gelerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum Yap

blank
blank