Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Eyüp Dell Servisi

Eyüp Dell Servisi arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Eyüp şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz.

Eyüp Dell ServisiEyüp Dell Teknik Destek Ekibi

2010 yılından beri hizmetine devam eden Dell Servisi Eyüp donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz.  Orijinal parça ve ürünlerle birlikte tamirat ve onarım yapmaktayız. Gelişen teknolojiyle birlikte bilgisayar sektörü de gelişmeye girdi. Örneğin irisle tarama yöntemi ile güvenlik önemleri alınmaya başladı. İlk olarak sadece hesaplama yapan bilgisayarlar, zamanla her şeyimizi içinde barındırmaya başladı. Hatta  akıllı cep telefonları da artık bilgisayarların yerini almış durumda. Belki de şu an ayrım yapmamızın tek sebebi tek bir cihazı işlevine göre kullanabilmektir. Bu isteği yerine getirmek isten firmalar da buna göre tasarım ve donanım yapmaktadır.  Hizmetlerimizden yaralanmak için Eyüp Dell Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Dell markası da gaming sektöründe adını duyurmuş, markalaşmış bir yapıdır. Buna göre parça üretimi ve donanımını sağlamaktadırlar. Tabii ki de bu kadar özellik isteyen cihazların sorunları da büyük olabilmektedir.  Bütçeye uygun tasarımlar ve donanımlar sergileyen Dell markası belki de bu yüzden bu kadar tutmaktadır. Kullanıcıların sorunları küçük dahi olsa bazen endişe duyar ve sorunu halletmek isterler. Ama bilgisizce ve tecrübesizce yapılan her bir hareket daha büyük sorunlara yol açabilir. Dell Servisi Eyüp olarak sizlere bu konuda yardımcı olmak isteriz. Örneğin, Pil sorunu, Bakım konusu, Ölü piksel hataları, BIOS güncellemeleri, Harici mikrofon ve kulaklık sorunları, uygulama dosya açama sorunları vb.

Yorum Yap

blank
blank