Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Fatih Dell Servisi

Fatih Dell Servisi arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Fatih şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz.

Fatih Dell Servisi

Fatih Dell Teknik Destek Hizmetleri

2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için  Fatih Dell Servisi iletişime geçebilirsiniz.  Yılların vermiş geniş kapsamlı tecrübemiz ve istikrarlı çalışma prensiplerimizle kullanıcılarımız tercih ettiğiyiz. Kullandığımız parçalar orijinal ürünler olup cihazınızın kalitesinden ödün vermiyoruz. Garanti ve garanti sonrası hizmet seçeneklerimiz ile çalışmaktayız. Tercihinize gör uygun fiyatlı parçalarla değişiklik de yapılmaktadır. Arayarak da sormak istediklerini sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ama bilmenizi isteri ki eğer  ciddi bir sorun var ise  kendiniz çözmeye çalışmamalı, biz Dell Servisi Fatih ile iletişime geçmelisiniz.

Klavye Sorunu

Klavyeniz hiç tuşa basmıyor ya da farklı bir karakter mi gösteriyor? Bu durumda 2 seçenek vardır.

Eğer klavyeniz sizin bastığınızdan farklı bir tuşa basıyorsa klavye ayarlarını kontrol edin. Q klavye kullanıyorsanız F’e, F kullanıyorsanız Q klavyeye geçmiştir ya da klavye diliniz değişmiş olabilir. Ayarlar bölümünü açıp, Dil seçeneğini seçin. Klavye ve giriş dilleri seçeneğine tıklayın. Buradan dilinizi değiştirin veya istediğiniz dili klavyenize ekleyin. Fakat klavyeniz hiç bir tuşa basmıyor veya tepki vermiyorsa o zaman ciddi bir problem vardır. Klavyeler 0-1 formatında kodlar göndererek bilgisayarınızla iletişim kurar. Bilgisayarınız da bu kodları okuyarak onları bir sayı, kelime veya sembole dönüştürür.  Her şeyde n önce klavyenizin bağlantısının var olduğuna emin olun. Eğer hala sorun devam ediyorsa ve yukarıdaki söylediklerimiz işe yaramıyorsa klavyenizi yenileme zamanınız gelmiş demektir. Bu konuyu yine Dell Servisi Fatih şubemizle görüşerek halledebilirsiniz.

 

Yorum Yap

blank
blank