Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Gaziosmanpaşa Dell Servisi

Gaziosmanpaşa Dell Servisi arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızın tamiratını hızlı bir şekilde yapıp sizlere geri teslim etmekteyiz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Gaziosmanpaşa Dell Servisi

 Gaziosmanpaşa Dell Teknik Destek Hizmetleri

Dell Servisi Gaziosmanpaşa Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Parça değişimleri sırasında kullandığımız parçaların orijinal veya kullanıcı isteğine bağlı olarak orijinale en yakın parçalardan seçmekteyiz. Bu sayede çözümlerimizin bir çoğunu kalıcı odaklı yapmaktayız. Bu sebepledir ki bir çok müşterimiz bizlerden memnun. İletişim konusunda da göstermiş olduğumuz özen, tercih edilebilir olmamızın bir diğer sebebi.

Kullanıcılarımızın kafasındaki en yoğun soru cihazlarında en çok hangi problemlerle karşılaşacaklarıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte yeni yeni özellikler ve donanımlar gelmiş bulunmakta. Ama bunlar sizi korkutması çünkü biz Gaziosmanpaşa Dell Servisi için bunlar hiç zor değil .

Peki, En Çok Hangi Problemlerle Karşılaşabiliriz?

  • DLL dosya hatası: Kullanılan programların dosyaları eksik veya silinmişse çalışmaz ve bu hata gözükür.
  • Program uyumsuzluğu: Genellikle özel işletim sistemleri için yapılan oyunlar ve programlarda meydana gelir. kendi işletim sisteminize uygu olan programı indirirseniz düzelecektir.
  • Virüsler: Cihazınıza indirdiğimiz dosya, program veya USB yolu ile bulaşır. Virüs programı kullanmak yararlı olacaktır.
  • Yavaşlama ve donma:  Aynı anda çalışan birden fazla program, aşırı dolu disk, yazılım güncellemeleri, gereksiz eski dosya ve programlar, bakımsız cihaz, kötü amaçlı yazılım ve eski bir cihaz kullanmaktan kaynaklanmaktadır.
  • Sürücü çakışması: Windows aygıt sürücüsünün diğer sürücülerde sorun yaşaması durumunda ortaya çıkan hatadır.
  • Donanım sorunları: Bilgisayarın donanımında olan sorunlardır.  Ana kart arızası, Ram hatası, GPU sorunu gibi hatalardır.

Son maddedeki gibi bir sorun varsa teknik destek almanız gerekmektedir. Dell Servis Gaziosmanpaşa ile iletişime geçerek gerekli yardımı temin edebilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank