Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Güngören Dell Servisi

Güngören Dell Servisi ilçemizde bulunana Dell kullanıcılarına teknik destek hizmeti sunmaktadır. Ekibimizin disiplinli ve zaman yönetimini iyi kullanabilmesi sayesinde en çok tercih edilen teknik servisiz. Kullanıcılarla buluşturduğumuz hizmetten mutluluk duymaktayız.

Güngören Dell Servisi

Güngören Dell Teknik Destek Hizmetleri

Güngören Dell Servis arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Güngören şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servisimizle iletişime geçebilirsiniz.  İster kendiniz gelerek, isterse telefon ve mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Cihazım Donuyor, Kasıyor Ne Yapmalıyım?

Her bilgisayar ve Laptop kullanıcıları 1 kez bile olsa kama ve donma problemi ile karşı karşıya kalmıştır. Bu problemi çözmek aslında o kadar da zor değildir. Dell Servis Güngören olarak size en sık karşılaşılan durumu aktarıyoruz:

Mesela cihazınızı uzun süre kullandınız. Ofis/okul işlerinizi halledip sosyal medyada gezdiniz. Bir de üstün arkadaşlarınızla video konuşma yaptınız. Ek olarak da bir güzel oyun oynadınız. Tam başka bir uygulamaya girecekken o da ne? Cihazınız alev topu gibi yanıyor üstüne üstlük kasma ve donma yapıyor. Aklınıza, ilk gelen şey kötü amaçlı yazılımlar mı? Ya da donanımsal sorunlar? Durun, durum düşündüğünüzden daha az ciddi olabilir. Çünkü bu sorunun genel temeli ark planda çalışan gereksiz uygulamalar. Siz cihazınızı kullanırken arka planda açık kalan uygulamalar Ram i meşgul ederek cihazın çok ısınmasına sebebiyet verir. Bu durumda da RAM bunu ısınma ve donma sorunları olarak karşımıza çıkarmaktadır. Ctrl+Alt+Delete tuşlarını tuşlayarak arka planda çalışan uygulamaları kapatabilirsiniz.

Ayrıca; Hard disk alanının dolması, Güncellemelerin yapılmaması, cihaz bakım ve temizliğinin yapılmaması ya da virüs ve kötü yazılımlardan kaynaklı da olabilmektedir. Bu gibi durumlarda  Dell Servisi Güngören ile iletişime geçip ek yardım alabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank