Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Kadıköy Dell Servisi

Kadıköy Dell Servisi şubesi olarak sizlere en hizmeti sunmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz aile güvencesi ile cihazlarınız güvenle sizden alıp en kısa sürede tamirat işlemini gerçekleştirip teslim ediyoruz.

Kadıköy Dell Servisi

Kadıköy Dell Teknik Destek Ekibi

Dell Servis Kadıköy arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Kadıköy şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz.

Daha fazla bilgi için Kadıköy Dell Servis şubemizi arayabilirsiniz.

 

BIOS Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

BIOS cihazınız açılırken kullanılan donanım ve yazılımların doğru düzgün çalışmasını sağlayan bir sistemdir. Sistem kurulum olarak bilinen BIOS  bilgisayar ana kartında bulunan küçük bir yazılımdır. BIOS ekranında f12 kısa yolunu tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Fakat unutmayın ki BIOS ekranı gelişmiş kullanıcılar içindir. BIOS ekranında yapacak olduğunuz küçük bir değişiklik bilgisayarınızın donanımında sorun çıkartabilmektedir. Bu yüzden BIOS ekranında girdiğinizde verilerinizin mutlaka yedeklenmiş olduğundan emin olun. Sistem BIOS ‘unuzun da güncel olduğundan emin olmanız gerekir. BIOS güncel olmadığı takdirde cihazının bazı donanımları doğru çalışmaz veya cihazınız yavaşlama ve kasma problemiyle karşı karşıya gelir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için sistem BIOS ‘unuzun güncel olduğundan emin. Sistem BIOS ‘unuzun güncel olup olmadığını öğrenmek için yapanız gerekenler kısaca şunlardır;

Windows sürümünüz 8 veya 8.1 ise metro ekranında run yazıp ardından run ekranına msinfo32 yazın ve tamam ögesine tıklayın.

Windows 10 da arama kısmına  msinfo32 yazın ve return tuşunda bakın.

BIOS sisteminiz ya da diğer problemleriniz için Dell Servisi Kadıköy şubemizle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank