Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Kağıthane Dell Servisi

Kağıthane Dell Servisi arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Kağıthane şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz.

Kağıthane Dell Servisi

Kağıthane Dell Teknik Destek Merkezi

Kağıthane Dell servis şubemiz yılların vermiş olduğu tecrübe ve istikrarlı çalışma disiplini ile birlikte hizmet vermektedir. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Ailemizden birisi gibi görmüş olduğumuz müşterilerimiz ile birlikte yıllardır çalışma yapmaktayız. Her türlü cihazınızın orijinal parça değişimi ve onarımı yapılmaktadır.Detaylar ve daha fazla bilgi için Dell Servisi Kağıthane  ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle yüksek kalitede Pc ve gaming notebook kullanan kullanıcılarımızın düzenli olarak cihaz bakımlarını  yaptırmaları gerekmektedir. Bu konuda da teknik servisimizden destek alarak cihaz bakımlarınız yaptırabilirsiniz. Hem iç hem de dış olmak üzere iki tür temizlik vardır. İkisini de düzenli yaptırmanız cihazınız açısından çok önemlidir. İç temizlik hard diskinizin dolmasını ve cihazınızda varsa kötü amaçlı dosyaların yok olmasına olanak sağlar. Dış temizlikte cihazınızın ısınmasının , temassızlık sorunu yaşamasını engelleyen e önemli faktördür.

Evde Cihaz Bakımı Yapabilir Miyim?

Kesinlikle. Fakat bunu yapmak isterken başka diğer problemlerin çıkmasına sebebiyet vermemeniz gerekmektedir. Mesela iç temizlik sırasından System32 dosyasından veya HYKE dosyalarından birisini silerseniz, cihazınız içi istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Dell  Servisi Kağıthane ile iletşime geçip gerekli bilgilendirme hizmeti ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz bilmediğiniz ve tecrübe etmediğiniz hiç bir şeyi yapmaya çalışmamanızdır.

Yorum Yap

blank
blank