Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Kartal Dell Servisi

Kartal Dell Servisi teknik merkezimizde kullanıcılarımıza yardım, bakım, onarım hizmeti sunmaktayız. Cihazlarınızın tamirat orijinal parça değişimi için bizimle iletişime geçip yardım alabilirsiniz. İşimizi disiplin ve güven katarak yapmaktayız.

Kartal Dell Servisi

Kartal Dell Teknik Destek Ekibi

Kartal Dell Servis arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Kartal şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için  Dell Servis Kartal şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Laptopumda Şarj Sorunu Var

Bilmelisiniz ki bu problem bize gelen çok problemlerden birisidir. sebep olarak bir çok etken gösterebiliriz. Kimi zaman kullanım süresine bağlı olarak meydana gelen pil sorunu, kimi zaman da bakımsızlıktan meydana gelen toz birikme gibi. Bazen de kullanıcılarımız zorlama gibi sert kullanım unsurları içeren şekilde cihazlarını şarj etmeye çalışınca da bu problem ortaya çıkmaktadır. Gerektiğinde şarj soketi değişimi de yapılmaktadır. Kullanmış olduğumuz parçaların orijinalliğine özen göstermekteyiz. Bunların ya nı sıra cihazınızla ilgili değil de Şarj adaptörünüz veya kablonuzla ilgili problem olabilmektedir. Sıvı teması veya hasar görmüş kablolarda doğru güç aktarım sağlayamamaya başlayabilirler. Bu durum söz konusu ise cihazınız şarj olmayacaktır.

Dell Servisi Kartal şubesi sizlere bu konuda da yardımcı olmayı çok istemektedir. Teknik servisimiz tarafından gözlemlenen cihazın sorunu şarj adaptörü ile ise parça tedarik edebilirsiniz. Bu tür vakalarda genellikle sıvı teması sorun çıkarmaktadır. Özellikle tuzlu su elektronik cihazlarda kısa devre sorununa yol açmaktadır. Bu nedenle cihazlarınızı ve aksesuarlarını sıvı temasından koruyacak şekilde muhafaza etmelisiniz.

Yorum Yap

blank
blank