Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Küçükçekmece Dell Servisi

Küçükçekmece Dell Servisi olarak sizlere en iyi hizmet için buradayız. Her türlü Dell marka cihazınızın arızası ve orijinal parça değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece Dell Servisi

Küçükçekmece Dell Teknik Destek Hizmetleri Merkezi

Dell Servisi Küçükçekmece şubemizde  arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Küçükçekmece şubelerinden ücretsiz olarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm bulmaktayız.

Dell Laptop ‘ım Isınıyor ve Kapanıyor, Ne Yapmalıyım?

Bazen cihazınız uzun kullanım sonrası aşırı ısınıyor veya eski performansını gösteremiyorsa bunu pek çok sebebi olabilir. Kimi zaman kötü yazılımlar, kimi zaman da PC’nizi zorlayacak boyutta bulunan programlar ve dosyalar. Bu gibi durumlarla karşılamamak için neler yapmanız gerektiğine kısaca değinelim:

Öncelikle; Cihazınızın bakımını asla aksatmamalısınız. Cihaz bakımı cihazınızın performansını etkileyen en öneli unsurlarındandır. Cihazınızın fan ve hava giriş bölümlerinde biriken tozlar cihazınızın hava almamasına sebebiyet verir. Bu gibi durumlarda da cihazınız boğulur ve aşırı ısınma ile tepki gösterebilir. Dilerseniz evde kendiniz küçük bir fırça yardımı ile dilerseniz de Küçükçekmece Dell Servis şubemize ücretsiz kargo yolu ile göndererek bakımını yaptırabilirsiniz. Fakat bazen sorun dışarıdan değildir. Genellikle bilmediğiniz sitelerden indirmiş olduğunuz dosyalar , uygulama ve oyunlar kötü yazılımlar içeriyorsa cihazınız ısınabilmektedir. Bu tarz kötü yazılımlardan korunabilirsiniz. Bunu için varsa cihazın antivirüs programını kullanabilirsiniz. Ya da kendi tercih etmiş olduğunuz programı kullanarak cihazını arındırabilirsiniz.

Ya da ; Cihazınızın RAM ‘ini  zorlayacak türde dosya ve programlar var ise bu da cihazınızın ısınmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ram kapasitenizi arttırabilirsiniz. Ya da sizin için uygun olan diğer Dell marka cihazlarımıza bakabilirsiniz.

Yorum Yap

blank
blank