Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Maltepe Dell Servisi

Ram bellekte ki hatalar çeşitli sorunlara sebep olabilir. Maltepe Dell Servisi bilgisayarlarınıza detaylı testler yaparak en ufak bir arıza dahil tam gerektiği gibi müdahale ederek arızalara kesin ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Maltepe Dell Servisi

Maltepe Dell Servisi Destek Hizmeti

Dell Servisi Maltepe, arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Maltepe şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servis Maltepe ile iletişime geçebilirsiniz.

Ram Bellek Arızaları Ne Gibi Sorunlara Sebep Olabilir?

Ram Belleklerden biri yada bir kaçı arızalı olduğunda bilgisayarınız açılışında bip sesleri çıkartabilir. Bilgisayar ram arızası var ise açılmayacaktır. Ram slotlarında ki ramleri tek tek deneyebilirsiniz. Tek bir ram ile açmaya çalışarak denediğinizde yine açılmıyor ve hata alıyorsanız, rami taktığınız slotu değiştirerek bir daha deneyin. Bir yanda ki ram’e uygun slota tam olarak taktığınızda ram yuvalarını da test etmiş oluyorsunuz. Belki elinizde ki ramler çalışıyor ama ramleri taktığınız yerlerde arıza vardır. Diğer tarafa da taktığınızda bilgisayar açılmıyor ise bu kez diğer ram ile aynı işlemi yapın. Tüm slotları deneyerek hem rami hem soketleri test edin. Tek ram kullanıyorsanız ddr3 yada ddr4 gibi özelliklerine göre başka bir ram bulmanız gerekecek. Başka bir ram ile test yapıldığında çalışıyor ise ram arızalı demektir. Ram anakart harddisk gibi bilgisayarın temel bileşenleri arasında olduğu için, ram olmayan bir bilgisayarı kullanma şansınız yoktur. Maltepe Dell Servis tüm bu detaylı testleri yaparak gerekli işlemi itina ile sağlamaktadır. Çalışmaya başlayan bilgisayarlar hemen teslim edilmek yerine, tüm detaylı test kontrolleri yapılarak sahibine teslim edilmektedir.

Yorum Yap

blank
blank