Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Pendik Dell Servisi

Bilgisayar açıldığında tüm ışıklar yanıyor ve fanlar çalışıyor ama ne ekran çalışıyor ne de klavye fare. Böyle bir sorununuz var ise Pendik Dell Servisi için yazdığımız yazıda içeriğe ulaşabilirsiniz. Yazımızın devamında.

Pendik Dell Servisi

Pendik Dell Servisi Destek Merkezi

Dell Servisi Pendik arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Pendik şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için Dell Servis Pendik ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgisayarın Işıkları Yanıyor Ama Açılmıyor

Böyle bir sorunda durum ciddi olabilir. Muhtemelen de ciddidir. Işıkların yanması devrelerin elektrik alıyor olması anlamına gelir ancak çalışmıyor ve arızalı bir şeyler var demektir. Anakart yada grafik işlemci arızasından dolayı bilgisayarın ekranı siyah kalıyor ve hiç bir işlem yapılamıyor. Anakart detaylı testlere sokularak kontrol edilmelidir. Dışarıda çalıştırılarak arıza tespiti yapılır. Arıza tespit sonrası fiyat ve arıza ile ilgili detaylı bilgi veren Pendik Dell Servis, müşteri onayı gelmeden işlemlere başlamaz. Onay verilmeyen cihazlar ücretsiz şekilde iade edilirler. Onay verilen cihazların onarımı adım adım bilgilendirilerek ilerler ve bitiminde bilgisayar sahibine haber verilir. Müşterimiz dilerse servisimizden teslim alır, dilerse de kargo firmaları ile gönderim yapılır. Bilgisayarlar ayrıca özel kutularda saklanır. Çevreden zarar görmeden ve parçaları ile bir arada güven içerisinde işlem sırasını beklemektedir. İşlem sırasında dışarı çıkartılır ve işlemin ardından bilgisayar sahibi alana kadar bu şekilde korunaklı bölgelerde bekletilmektedir. Uzman ekiplerimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile bilgisayarlarınızın ömrünü uzatın.

Yorum Yap

blank
blank