Dell Teknik Servisi : Hızlı ,Güvenilir, Uygun Fiyat, Profosyonel – Bizi Arayın 0212 217 00 05

Blog

Sancaktepe Dell Servisi

 Sancaktepe Dell Servisi arızalı cihazlarınıza bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. 2010 yılından beri hizmetine devam eden şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile sorunlarınıza çözüm buluyoruz.

Sancaktepe Dell Servisi

Sancaktepe Dell Teknik Destek Hizmeti

Ekibimiz bünyesinde bulunan çalışma disiplini ve  hizmet kalitesini servis hizmetlerinde de göstermektedir. Cihazlarınızı İstanbul’daki Aras, Yurtiçi veya Sürat Kargo Sancaktepe şubelerinden ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz. Belirli arızaların onarımlarına 3 ile 6 ay arasında değişen garanti veriyoruz. Hizmetlerimizden fayda almak için Dell Servisi Sancaktepe şubemizle iletişime geçiniz.

Dell Servisi Sancaktepe iletişim bilgilerimiz;

Adres: Mecidiyeköy Mah. Şehit Ahmet Sk. No 4 / 31

Tel: (0212) 282 78 54

E-posta: servis@dellteknikservisim.com

Neden Dell Markasını Tercih Etmelisiniz ?

Bilgisayar ,laptop veya notebook almak isteyen kişilerin en temel sorunu performans ve güvenliktir. Performansını gerek kişisel oyun zevkleriniz için gerekse ofisinde daha iyi iş deneyimi içi tercih edebilirsiniz. Dell  ailesi olarak cihazlarımızı üretirken en iyi kalitede bulunan parçaları tercih ediyoruz. Güncel olarak kendimizi sürekli geliştirip en iyi ve en sağlam parçaları sizler için araştırıyoruz. Ve cihazlarımızda en üst düzey kaliteyi kullanarak sizlere eşsiz  keyfi ve hizmeti sunuyoruz. Endüstri lideri güvenliği sayesinde kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu kodlama ve yedekleme sistemimiz dosyalarınızı korumaktadır. Aynı zamanda Dell basit tasarımı ve kolay anlaşılabilen menüsü ile sizlere rahat bir deneyim sunmaktadır..

Arayarak Bilgi Alabilir miyim ?

Elbette! Siz Dell kullanıcılarımızın sorularını yanıtlamak için buradayız. Cihazınızın basit aksaklılarını bizlerden almakta olduğunuz bilgiler doğrultusunda düzeltebilir ya da Sancaktepe Dell Servis ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere gerekli hizmetli ve ilgiyi verebilmek için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Basit bir güç sorunu, reset atma işlemi ya da diğer başka problemleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Yorum Yap

blank
blank